| heyulika a întrebat:

De ce nu am semnal in reteaua Digi Mobil? Am scos sim-ul din telefon de cateva ori si l-am pus inapoi dar degeaba...si am acoperire in orasul meu in aceasta retea... ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Pai daca ai telefon care lucreaza in frecventa de 2100 MHZ o sa ai semnal. verifica telefonul tau pe net daca lucreaza in frecventa 2100 MHZ iar daca ai Sony lasa-l 2 3 minute pana gaseste reteaua

| romeohit a răspuns:

Digi merge doar in telefoanele care au 3G asa ca iti trebuie un telefon cu 2 camere 1 in spate si una in fata(alea sunt 3G)