| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu exista handsfree pentru camasile de forta ale nebunilor, sau mai exact cum poti vorbi la telefon daca esti imbracat cu asa ceva? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna intrebare, nebundupatine. Pana la urma suntem intr-un secol in care camasile de forta trebuiau demult casate si inlocuite cu ceva mai uman. In fond, toti suntem oameni, nu?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vreau doar sa spun ca, prin Declaratia Drepturilor Omului, camasile de forta sunt interzise si, deci, nu mai sunt folosite.

mira
| mira a răspuns:

Nu mai exista camasi de forta de vreo cinci decenii.Studentii la medicina si rezidentii au ocazia sa vada cate una in muzeu.Pentru calmare se folosesc injectii.

auran
| auran a răspuns:

Nu exista pentru a nu-si iradia creierul... vorbeste dar, nu ai vazut tu - este invizibil!

| Bebitza_3599 a răspuns:

Daca mai esti nebun mai vb si la tel?laughing wow ce chestielaughing n`am stiut`obig grin

| teodorus a răspuns:

De ce ar avea nevoie un nebun sa vorbeasca la telefon? Pana la urma de aia poarta camasa de forta!

| vlad91 a răspuns:

Super intrebare laughingrolling on the floor oricum mie personal nu imi trebuie ca nu poa sa ma tina legat prea mult cu camasa aia laughingrolling on the floor (nu am fost pus in situatie reala doar simulare avand in vedere ocupatia mea si anume ilusionist laughing) )

| Dara a răspuns:

Manuiesti telefonul cu puterea mintii! The Force will be with you. Always. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca aud voci la ce le foloseste? Cu vocile din capul tau vorbesti direct, nu ai nevoie de casti si microfon laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Oare te mai deranjează cineva, când ești atât de înfierbântat?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala chiar crezi ca are probleme cu telefonul sau cu capul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nebunii, tocmai pentru ca sunt nebuni, nu vorbesc la telefon. Telefoanele vorbesc la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brigaela, din pacate se mai folosesc. Iti arat eu niste spitale daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brigaela, cred ca la noi inca nu s-a auzit de declaratia drepturilor omului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mira, nu traiesti in Romania sau ai fost indoctrinata. Hai sa-ti prezint Sighetu Marmatiei! Nu-i muzeu. Exista altul adevarat, cu victimele comunismului(Iuliu Maniu).

| Cozminel a răspuns:

Daca esti nebun nu ai nevoie de telefon, pentru ca te crezi telepatic... rolling on the floor