| andrefrancais a întrebat:

De ce nu functioneaza corespunzator windows 10?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca nu stii tu sa il folosesti corect

| flixbuster a răspuns:

Intrebarea ta este prea generica si nu poti obtine un raspuns bun astfel.

Detaliaza: ce configuratie hardware ai (procesor, ram, hdd, video), ce versiune de Windows 10 (RTM/1511/1607/1703/1709, Home/Pro, 32/64 bits) si ce mai exact nu functioneaza corespunzator?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca o porcarie piratata, foarte posibil. Am instalast w10 pe diferite pc-uri/laptop-uri de cam 11 luni si nu am avut o problema nici macar cu unul.

| mlfz13 a răspuns:

Ceva nu functioneaza deloc corespunzator in tara asta... in lume, chiar.

| alexandruanghel a răspuns:

Depinde la ce te referi. Daca l-ai instalat tu acasa sau un vecin etc, este probabil sa nu-l fi instalat corect.