| CatalinOrzan a întrebat:

De ce nu imi functioneaza routerul? Ledurile de la el nu clipes corespunzator, de ce?

Răspuns Câştigător
| Dia230 a răspuns:

Verifica daca sunt toate legaturile puse bine la locul lor

4 răspunsuri:
| viooiv a răspuns:

Reseteaza si introdu din nou datele pentru conectare.

| xgamerz a răspuns:

Ce router ai? Si care dintre leduri NU functioneaza? Router`ul este connectat la NET? Adica folosesti NET`ul prin router? Led-ul: Power? Led-ul: WAN? Led-ul: 1, 2, 3, 4? Led-ul: de la Sistem? Led-ul: WLAN? :/ care?
Daca ai manualul de la Router, iti explic acolo care e treaba cu ledurile si cum ar trebui sa functionez. Dar il gasesti si pe google dupa model. baftawinking

| CatalinOrzan explică:

S-a rezolvat!

| xSlimShady a răspuns:

Salut! Ai incercat sa suni la cei de la reteaua de internet si sa vina si ti`l seteze? Si daca ti la`u setat Suna-i sa vina sa vada ca poate e o defectiune si ei o pot repara. Sper ca te-am ajutat!