| ReignForest a întrebat:

De ce nu îmi apare pe Instagram o persoană cu bulină verde sau că e activ(ă) la conversații? Imi arată la unele persoane bulina aia sau că e activ(ă), dar la altele nu.De ce?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

A oprit de la setari vizibilitatea prezentei (a debifat căsuța)

Poti proceda la fel

Setari→Confidentialitate→Vizibilitate prezenta→ Afiseaza prezenta (da/ nu)

| Frank51 a răspuns:

Pentru că nu este activă, sau are dezactivată opțiunea asta.

| LenaNikolaevna a răspuns:

Stalker alert, hehe.

| yoren a răspuns:

Probleme interne, nimic din ce poti tu sau noi rezolva. Platformele astea mereu sunt buguite, deci nici nu are rost sa te intrebi "de ce?".