| cristinne222 a întrebat:

Din cauza ultimei actualizări de Instagram nu mai pot vedea cand un urmăritor de al meu a fost activ, mai pot vedea numai când este activ (îmi apare bulina verde la poză). Pe mine ma interesează să știu când a fost activ, mai ales noaptea. Există vreo setare, vreun truc ceva?
Ps. Nu corespondăm prin mesaje.
Mulțumesc! Fundă!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Au fost scoase toate setarile care erau inutile.

| Wr3nch a răspuns:

Nu, nu exista. Si inplus, de ce ai vrea sa vezi cand a fost aciv daca nici macar nu vorbesti cu el? E creepy.

| cristinne222 explică (pentru Wr3nch):

Stai liniștit ca nu-i creepy?

| 90210 a răspuns:

Iti urmaresti iubitul sau un tip de care iti place?

| cristinne222 explică (pentru 90210):

Ceva de genu ăsta

| hacktek a răspuns:

Pff... get a Life!

| Hehdhdjeheh a răspuns:

Si-a setat el asta ca sa nu poti vedea si eu am asta activată si nu Poate vedea nimeni Dacă am fost activa sau nu(nici eu nu pot vedea) e mai bine asa

| cristinne222 explică (pentru Hehdhdjeheh):

Dacă își seta el nu mai vedeam nici cand este activ, se întâmplă din cauza ultimei actualizări de Instagram.