| DjAR a întrebat:

De ce nu imi arata contactele de pe cartela ci doar pe alea salvate in telefon? asta s-a intamplat in urma resetarii setarilor din fabrica.Contactele le am pe cartela, dar nu mi le arata.

3 răspunsuri:
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Deoarece telefonul tau le salveaza in contactele cartelei nu ale telefonului trebuie sa ai ceva setari pe acolo la orice telefon este asa ceva

| MysteryMen a răspuns:

Depinde ce telefon ai daca ai Nokia sau Samsung uitate la contacte si pe la optiuni stiu ca la Nokia cauti la optiuni si gasesti acolo si iti apare ce contacte sa arate sim telefon sau telefon si sim uitate bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil trebuie sa ai undeva o optiune pentru a importa contactele de pe sim. din cate stiu eu daca dai factory reset nu ti se sterg contactele happy