| thatgirl a întrebat:

De ce nu imi mai merge sunetul pe internet? De exemplu, pe youtube sau pe site-uri cu filme etc. Cum il pot repara? happy

6 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Daca ai w7 te duci jos la o iconita cu un difuzor, apesi pe ea, ii dai mixer iar dupa cauti browserul care este deschis si dai volumul la maxim.
BAFTA!

| PinkPanther a răspuns:

Poate ai setat playerul pe mute, sau poate sunt de vina ceva setari din browser

| otylyaotty a răspuns:

Si mie mi se intampla des, chiar si in momentul asta nu mai merge. De obicei rezolv cu un restart.

| sellyz a răspuns:

Ar trebui sa chemi un reparator sa instaleze nu stiu ce...si eu am patit acesata problema si mi-a rezolvat-o. funda?

| KataZTT2 a răspuns:

Daca nu-ti merge nici la filme nici pe youtube sau altundeva inseamna ca nu ti instalat driverul de sunet poate ai niste cd-uri cu drivere care nu tiau fost instalate happy sau daca nu ai ceva problema la placa audio Succes happy

| Teora a răspuns:

De obicei se întâmplă, să fie vorba despre volumul din calculator,(din Sounds And Audio Devices) care nu este deschis, şi astfel să nu poţi auzi nimic.
E o problemă, care apare des.