| NiKa_7306 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa nu se auda sunetul la youtube si alte site-uri? De cateva zile nu mai am sunet la youtube...si celelalte site-uri. Asa...de exemplu daca ascult o melodie din calculator merge foarte bine. Folosesc Opera dar am incercat si cu Internet Explorer si tot nu merge. Daca stiti cum pot rezolva va rog sa imi explicati. Mersii. Funda

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

E ciudat ca iti merge sa asculti muzica din calculator, dar nu si pe youtube. Vezi ca site-urile au propriul volum sub secventa viseo, si, daca e dat la mute, e normal sa nu auzi nimic.
Daca nu asta e solutia, cauta ultima versiune de flash player necesara site-urilor cu clipuri video sau altor aplicatii. Bafta!