| mrxmihaix a întrebat:

De ce nu imi merg aplicatiile care necesita internet (facebook,instagram, etc ) chiar daca am 250 mb (abonament la Orange )
e din cauza telefonului (Galaxy fit )?
ajutati-ma, dau funda!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E activat netul mobil? daca da e configurat telefonul?

| mrxmihaix explică (pentru suntserios):

Da,daca caut pe google merge, doar astea descarcate nu merg...

Răspuns utilizator avertizat
| Alexutzu45 a răspuns:

Ai incercat macar sa activezi cei 250 mb?
din setari-wirlles si retea-retele mobile-utilizare pachet de date

asta in caz ca nu ai activat

| andradaely247 a răspuns:

S-ar putea sa nu fii activat wifi chiar daa ai250 mb nu iti poate merge si eu am patit la fel aveam 50 de mb si tot nu mergea fiindca ii consumasem pe niste jocuri care nu functionau