| ge0rgianna a întrebat:

De ce nu imi merg boxele pe laptop? trebuie sa instalez ceva ca sa meagra?

13 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Poate s-au stricat.

| LucianGabriel a răspuns:

Vezi si tu ce firma e laptop-ul tau si intri pe site lor de ex daca e ASUS scrii pe google asus dupa intri pe siteul lor gasesti pe acolo undeva unde scrie support.Lasa un mesaj cu marca si ti le caut eu si iti dau linkul de download numa lasa un mesaj

| LucianGabriel a răspuns:

Incubus da de unde stii tu ca-i merg castile ori nu vad eu bine ori tu

| LucianGabriel a răspuns:

Ba da ce va suparati toti de asta Romania e asa cum e sadsadsad si ce daca ma suspenda, acolo era "ori eu nu vad bine ori tu nu vezi" ce era asa greu de inteles.Si ce daca ma suspenda chiar te rog sa ma raportezi

| Incubus a răspuns:

De unde sti sigur?
daca merg castile dar nu si boxele nu este de la driver
unele laptopuri au optiunea de a anula reproducerea sunetului in boxe

| Incubus a răspuns:

Mersi pentru stupid
poate asa este, cred ca trebuia sa folosesc si liniute ca sa inteleaga toata lumea :am presupus ca daca...
am avut si eu probleme asemanatoare cu un calc
lucian ori eu ce? sau iti este frica sa nu care cumva sa fi suspendat?
georgiana a spus ca este sigura(daca este o ea)ca boxele merg, eu sunt curios de unde stie asta si de ce este asa sigura
sper ca am fost pe intelesul tuturor, daca nu...

| Incubus a răspuns:

Scuze pentru giorgiana
lucian daca am zis ca poate vrei sa fi suspendat nu am zis si ca te raportez eu, chiar si asa nu este de ajuns(nu ai raspuns jignitor), eu nu am raportat decat intrebarile sau raspunsurile care contin injurii directe
altceva :eu nu m-am suparat pe tine ci pe 'stupid' daca intelegi ce vreau sa spun

| Mc Master a răspuns:

Trebuie sa instalezi driverele audio!

| ruxandracollo a răspuns:

Buna va rog ajutatia si pe mine cum bag boxele pe laptop

| sandix3130 a răspuns:

Daca nu iti merg difuzoarele laptopului, trebuie sa instalezi driverul placii de sunet. Daca driverul e instalat, sa nu fie pe mute.

| ge0rgianna explică:

Boxele merg sigurtongue... si acel driver de sunet unde il pot gasi? nu am nici un cd de la laptop ca sa zic ca il iau de acolo...

| ge0rgianna explică:

Stiu sigur ca boxele merg...pentru ca mai am un calculator si le am incercat acolo...oricum.multumesc pentru sugestii, am rezolvat problema(era de la laptop.nu aveam instalat ceva)

| Genius32 a răspuns:

Ce nu a mers? ca la mine tot nu merge((