| madutapapusa a întrebat:

Bunaputeti sa imi spuneti si mie de ce nu merg boxele care le-am pus la laptop? cele incorporate merg...dar celelalte nu.trb sa instalez ceva? si mufa de la boxe trebuie bagata in mufa pentru casti?

4 răspunsuri:
| dragosbengosul a răspuns:

Da funda! trebuie sa le dezactivezi pe cele incorporate din control panel in timp ce cele dedicate sunt introduse in laptop si le activezi super simplu

| anonim_4396 a răspuns (pentru dragosbengosul):

DA de ce sa dea ca tu zici sper sa nu ti-o deie!tonguetonguetongue

| madutapapusa explică (pentru dragosbengosul):

Mai exact cum? cum le activez pe cele introduse?

| dragosbengosul a răspuns (pentru madutapapusa):

Pai de la harware end sund activezi boxele