| Ynna_9511 a întrebat:

De ce nu imi merge la cs OpenGL imi da eroare si ma scoate din cs?

Dau funda cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

Apasa click dreapta pe iconita si deschide-l cu Run as Administrator, click dreapta--properties--Compatibility---Run this program in combatibility mode for windows XP SP2 (asta in cazul in care ai windows 7 x64) si daca nici una dintre acestea nu merge incearca sa-ti updatezi placa video

2 răspunsuri:
| CoxOno a răspuns:

Am patit si eu eroare OpenGL C.s
1.Am facut Update la Placa video.Nu a mers
2.Am facut si setarile Click Dreapta Proprieties/Compatibility/Run this program in.../select Windows 200/XP SP 2 Tot nu merge
P.s Eu te sfatuiesc sa reinstalezi windowsul mie asa mi-a mers.
FUNDA

| vATRA a răspuns:

Iti trebuie driverul de la placa video.Intri pe siteul producatorului si il iei de acolo. Funda?