| sorinel98 a întrebat:

am un iPhone 7 și când înregistrez pe „snapchat sau Instagram " Nu se aude clar se aude foarte încet si muzica e tare. Cum pot rezolva

1 răspuns:
| Sparkles26 a răspuns:

I s-a intamplat si unei prietene de ale mele asta o data. Pana la urma l-a dus l-a reperat, pentru ca ceva ii astupase sonorul, posibil nisip pamant sau apa, sau multe alte prafuri si lichide pot intra acolo.Ai putea sa iti intrebi si parintii.Nu prea ai ce sa faci, decat sa te duci la reparat si macar sa iti spuna ce are