| iwantananswer a întrebat:

De ce nu ma lasa Facebook-ul sa imi schimb fotografia de coperta cu o fotografie pe care am mai avut-o la coperta? Imi spune ca dimensiunea este prea mica, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Denis140 a răspuns:

Salut, dacă faci poze de pe telefonul propriu, te sfãtuiesc să umbli la Setările camerei, te duci la secțiunea "Foto", apoi undeva acolo scrie rezoluțile pozelor care vrei să fie mici sau mare, tu optezi pentru Full Photo dacă ai acees dacă nu opteazã pentru pixeli cei mai mari 2550×1440 sau depinde de cât e camera telefonului tău și după o să vezi că vei putea schimba poza de copertă de pe Facebook, pentru că coperta de pe Facebook de pe profilul tău necesită Pixeli Mari, 2050×1040 parcă era, cam atât, Fundă?