| dianaraisayanis a întrebat:

Cum pot sa imi schimb fotografia de coperta ( nu cea de profil) pe facebook daca sunt pe tableta sau pe mobil

2 răspunsuri:
| Buhuceanu_Gabriel_2000 a răspuns:

Mai multe posibilitati:
1.Dai pe "cover photo" (poza de coperta) si dai upload la una noua sau scrie acolo " Alege din fotografiile mele" si alegi una din ele
2.Dai la sectiunea "Fotografiile mele" si de acolo dai pe poza pe care vrei sa o pui si in jos scrie "Seteaza ca fotografie de Coperta"
Funda? big grin

| Temporizator a răspuns:

Pai dai pe poza de coperta si o sa ti apara ceva...cu upload photo si restul...si dai pe una din ele si alefi ce poza... funda?