| raluka177 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa mut, sa sterg, sa modific nimic din local disk D?
Imi apare urmatoarea eroare: "Cannot move/rename/delete "...": acces is denied. Make sure the disk is not full or whrite-protected and that the file is not currently in used." Setarile de categoria Security sunt blocate pentru local disk D. La proprietarul partitiei scrie un cod diferit de ceea ce scrie la restul, dar nu il pot modifica.
Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| JustATiredPilgrim a răspuns:

E o eroare des intalnita, una dintre problemele capitale este ca la instalarea unui anumit program ai selectat ca anumita aplicatie sa aiba un grad de,, protectie'' mai ridicat...Si de aia nu poti modifica nimic. Sper ca am fost de ajutor...Cauta pe google metode de unprotect app. Poate gasesti si o modalitate de a scapa de asta.
Bafta!

1 răspuns:
| eduardeduard a răspuns:

Ma si mie imi apare la fel imi zice si mie cineva cum pot sa rezolv problema dau funda