| florin1979 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa raspund la intrebari, aici, pe TPU? folosesc mozilla firefox v 3.6. cu internet explorer ma lasa, cu mozila de ce oare nu ma lasa?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Pluginul flash ai instalat pe mozilla?
http://get.adobe.com/flashplayer/
Daca nu este de la flash player, atunci da mai multe detalii despre problema, eventual pune aici o adresa cu un screenshot.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ciudat. Nu stiu exact. Dar incearca Google Chrome. La mine functioneaza foarte bine. Succes!

| noktambul a răspuns:

Depinde de politica site-ului vis-a vis de raspunsuri, cred. Poate au un motor de filtrare. Nici pe mine nu m-au lasat sa raspund la intrebarile legate de tz1 gani, de exemplu.

| ionik13 a răspuns:

Probabil pentru ca nu are flash player. Incearca explorer!