| KurseMarkSasuke a întrebat:

De ce nu ma mai lasa sa intru pe metin2united pe nemesis imi zice mereu failedto connect the server si nu-nteleg de ce?

Răspuns Câştigător
| dabulino a răspuns:

Nu ma pricep deloc la metin, dar acea notificare ti-o da cand este serverul oprit sau cand este internetul tau cazut

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://king-mt2.myvnc.com/ server foarte bun de metin2 va recomand

| NoemiVivien a răspuns:

Nici pe mine nu ma lasa sa intru

| KENZO2000 a răspuns:

Ba eu iti zic sa iti instalezi di nou jocu multa bafta si daca vrei sa ma ai la prieteni pe metin 2 united sunt. cavaleru. mai vorbim noi