| MatsaMica a întrebat:

De ce nu mai merge meetme pentru imvu? Acum 2 zile mi-a mers ieri nu m-am mai putut loga astazi imi da eroarea aceea de care tot vorbeste lumea... o sa iti revina meetme? si cum pot face credite? nici cu invitatiile nu imi mai merge

1 răspuns:
| xBebee a răspuns:

Meetme a mai avut probleme si inainte, dar s-au rezolvat.Ai putea sa faci cu catelusul, sau sa faci si celelalte obtiuni [like la facebook...] sau daca nu sa faci cu chat-uri.

Bafta... funda plz/