| mirelaa a întrebat:

De ce nu merg tastele "0, tasta pentru apel inchis si deschis""? la nokia 6600

2 răspunsuri:
| nicusor19 a răspuns:

Buna mirelahappy
Sunt mai multe cauze, daca ai scapat telefonul, ai varsat ceva pe el sau ti-ai chimbat tastatura cea veche.
Desfa telefonul scoatei tastatura afara cu ocazia asta poti sa il cureti si de praf (daca are). Dupa ce ai scos tastatura afara si ai curata-o de praf, pune-o inapoi dar ai grija sa o pui corect si nu vei mai avea probleme. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati alta tasta