| VictorTPU a întrebat:

De ce nu merge sa filmez cu bandicam. Adica eu cand intru in joc si vreau sa filmez apasand butonul F11 nu imi pornoeste, am schimbat butoanele si degeaba.

1 răspuns:
| LaurSwat a răspuns:

Pai sunt mai multe posibilitati aici. In primul rand iti recomand sa filmezi cu fraps, este cel mai usor de folosit si nu iti prea reduce din fps.uri.
Daca este neaparat sa folosesti acel program incearca sa apesi tasta deatinata pornirii inregistrarii inainte sa pornesti in joc, este posibil ca acea tasta sa fie dedicata unei sarcini in joc. Daca asta nu merge este posibil ca tu sa nu fi gasit folderul unde sunt salvate inregistrarile, mi s.a intamplat si mie, de obicei le gasesti in users. Bafta!