| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa filmez cu bandicam in jocuri...adica dau"record" si imi filmeaza doar desktopul si cand intru in joc se opreste! si filmarea e doar pana la intrarea in joc! DE CE? Funda + VOT!

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Trebuie sa pornesti filmarea dupa ce intri in joc.

| JD4GaminG a răspuns (pentru taken):

Man,imi merge sa filmez dar imi sacadeaza..adica de ex intr-un joc se vede o arma, cand filmez imi apare dispare tot asa, face asa tot ecranul? de ce? ca am calculator bunicel

| taken a răspuns (pentru JD4GaminG):

Nu stiu ce sa spun, eu cu acest program fac captura in joc si nu am nici o problema.

3 răspunsuri:
| AngelHugz a răspuns:

E o intrebare buna happy