| skyper10 a întrebat:

De ce nu merge sa instalez complet ESET Smart Security 5 complet? Imi arata o fereastra in timpul instalarii care spune ca: "Imposibil de scris valoarea ProductCode in cheia \Software\ESET\Eset Security\CurrentVersion\Info. Verificati ca aveti acces suficient la aceasta cheie sau contactati personalul de asistenta."... Dupa dau ignorare la aceasta fereastra si se instaleaza pana la capat. Problema este ca nu se mai face actualizarile la antivirus.
Are vreo legatura cu faptul ca inainte am avut ESET Smart Security 4 care imi aparea mereu ca mai sunt 30 de zile pana cand expira versiunea trial.

2 răspunsuri:
| Adi2ro a răspuns:

Da exact. Nu ai Username si Password valabil. Chiar daca ai schimbat versiunea el stie cate zile au ramas deoarece se salveaza altundeva valoarea asta. Poti incerca sa gasesti pe net, sunt multe site-uri unde se posteaza username si parole pentru Nod happy Nu le pot pune aici. Da-i pe Googlewinking

| skyper10 explică:

Tot nu merge...