| FursecCuCiocolata a întrebat:

De ce nu merge sa intru pe facebook?:(:(( scriu email`ul si parola si cand dau sa ma loghez imi apare urmatoarea eroare:
Conexiunea nu este sigură

Ați cerut ca Firefox să se conecteze în mod securizat la www.facebook.com, dar nu se poate confirma securitatea conexiunii dumneavoastră.
În mod normal, când încercați să vă conectați în mod securizat, site-urile prezintă identități de încredere pentru a-și demonstra autenticitatea. Cu toate acestea, identitatea acestui sait nu poate fi verificat.

Ce ar trebui să fac?

Dacă de obicei vă conectați la acest sait fără probleme, această eroare ar putea însemna că cineva încearcă să vă păcălească și nu ar trebui să continuați.

Ce pot sa fac?:(:(( De ceva timp calculatorul are ceva probleme...:-s nu mai imi merge sunetul la calculator si nici cand il dau la maxim:(:((=(( si nici pe yahoo mail nu ma lasa sa ma loghez, imi apare aceeasi eroare. Sa fie ceva de la calculator? sa reinstalez windows`ul?:( ce pot sa fac va rog ajutati`ma urgeeent!:(:((=((

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Verifica data si ora de la PC(sunt in urma) si apoi da click pe inteleg riscurile. (regleaza ora - windows-ul nu are nimic)
Bafta!

4 răspunsuri:
| FursecCuCiocolata explică:

Da stiu orele sunt in urma zice ca e 00:00 mrg eu acum sunt pe calculatorul tatei. oke mersi mult:] dar sti cumva daca pot face ceva cu sunetul?:[

| FursecCuCiocolata explică:

Mersi mult nelul am rezolvat akkm mrg!love struck:]

| Bonotralalala a răspuns:

Si eu am aceleasi probleme cryingcryingcrying

| Clau16 a răspuns:

Am aceiasi problema.doar ca eu mie imi zice ca, conexiunea a fost resetatastraight face...am verificat data si ora de la pc si sunt in regula dar tot nu merge sa intru pe facebook.va rog ajutati-masad.