| sTeFaNvL a întrebat:

De ce nu merge sa schimb windowsu imi da eroare
La win xp imi da asa file \i386\biosinfo.inf could not be loaded
The error cod is 8192 setup cannot continue.Pres any key to exit
Si la win7 imi da Stop c000021a {Fatal system error}
The initial sesion process or system process terminated unexpectedly with status of 0x00000000 (0xc0000221 0x001003a81) The system has been shut down. Please helpp

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Vezi in bios sa nu ai la ahci compatibility mode sau performance scoate-l de pe performance si lasa-l in compatibility mode eu asa am rezolvat laptopu meu