| Bettyloveyou a întrebat:

De ce nu-mi merge netul pe computer(prin cablu) de la romtelecom, atata timp cat pe laptop merge (wi-fi)?

3 răspunsuri:
| Adyspeed a răspuns:

Posibil sa nu ai driverul de retea instalat pe pc daca zici ca routerul merge pe wi-fi

| ReusxD a răspuns:

Nu ai driverul de reţea instalat, zi-mi modelul plăcii de bază şi îţi caut driverul.

| Bettyloveyou explică:

Pana acum cateva zile a mers fara nicio problema, si am de mult timp calculatorul si nu am avut probleme, dar acum nu se mai conecteaza.