| yoonny a întrebat:

De ce nu.mi merge sonorul daca vreau sa ascult muzica in winap sau sa intru pe youtube? Cand imi apar avertizari se audestraight face

funda

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Te duci la start/run scrii dxdiag, si la sound/ device vezi numele placii tale audio.
Apoi te duci pe net si descarci programul, il instalezi si gata.
Sau daca ai programul pe cd, il instalezi din nou, mai intai il dezinstalezi, apoi il instaleziwinking

| MrSonnyist a răspuns:

Poi...avertizarile nu vin din boxe.Ci din calculator.Sar putea sa iti fie stricate boxele sau verifica mufa din spate.Sau poate nu ti buna placa audiu.E greu sa spui asa fara sa vezi care e problema.