| nonameih0000 a întrebat:

De ce nu mi se deschide google chrome? Mozilla mi se deschide, si daca vreau sa descarc chrome nu se instaleaza, chiar daca l'am sters inaintea descarcarii. Ce sa fac ca sa mi se deschida? big grin FUNDA*
p.s.: Nu spuneti sa descarc versiune mai noua la mozilla, sau chrome, ca nu e asta problema. sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti spun..., pentru ca se actualizeaza singure si automat.
Dar este ciudat ca nu se instaleaza. Doar l-ai sters, sau l-ai dezinstalat. Sa nu fi ramas fisiere corupte. Nestiind ce ai facut si ce eroare ai, nu pot decit sa te sfatuiesc sa-l dezinstalezi, apoi folosesti si Ccleaner, iar in final sa incerci reinstalarea. Cred ca stii, dar iti reamintesc ca Ccleaner are si curatare registri.

| Aℓуyy a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, am bagat si windowsu iar si tot asa face, nu se instaleaa