| Danny_Luca_1999 a întrebat:

De ce nu pot adauga unele persoane pe facebook de pe un cont nou, pot doar sa le dau doar follow sau mesaj

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu aveți prieteni comuni. Măcar unul. Dacă ești "norocosul" a două conturi, dă-ți add (de pe unul), dai accept (de pe celălalt)... Ce simplu pare, nu-i așa?
Să știi că, în felul acesta, ai șansa de a-i adăuga, ca prieteni. Apoi, iei o gumă de ștershee hee, și te ștergi din listă, dacă nu te mai suporți. Tu alegi! : ))

| BizSinir a răspuns:

Pentru ca au deja numarul maxim de prieteni in lista! happy