| dinurazvan a întrebat:

De ce nu pot trimite mesaje cu Samsung galaxy gio? am abonament mega 8

Răspuns Câştigător
| christianlaroka a răspuns:

Trimitere esuata imi zicea si mie, si m-am dus la ei si m-au rezolvat. Pe ce esti? Eo is pe Vodafone

4 răspunsuri:
| christianlaroka a răspuns:

Ai trecut cumva de pe cartela pe abonament? Daca da, du-te la ei ca trebuie sa iti faca ceva si apoi vei putea.

| dinurazvan explică (pentru christianlaroka):

Nu il am de 2 luni si acum am vrut sa trimit un mesaj si nu a mers

| christianlaroka a răspuns (pentru dinurazvan):

Trimitere esuata imi zicea si mie, si m-am dus la ei si m-au rezolvat. Pe ce esti? Eo is pe Vodafone