| Marian07 a întrebat:

De ce numai imi tine bateria mai mult de o zi la telefonul meu Samsung gt i5500?

3 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Trebuia formatata corect acum vezi ce s-a intamplat.

Cumpara alta si formateaz-o ca la carte si nu vei mai avea probleme asa repede cu bateria

| Pety_2828 a răspuns:

Salut, si eu am telefonul tau si tot asa am patit dupa vreo 7 luni de utilizare intensa sa nu ma mai tina bateria, tot am cautat raspunsuri dar intr-un final mi-am cumparat o noua baterie si totul a decurs cumtrebuia dupa aia iar bateria ma costat doar 30lei. FUNDA mersi.

| Pety_2828 a răspuns:

Cumpara alta!