| SICAFLORIN a întrebat:

Ce telefon ati alege intre samsung i5500 galaxy 5 sau samsung corby 2? ganditi-va la sistemul de operare si cat tine bateria. funda

3 răspunsuri:
| Dede1 a răspuns:

Marca Samsung este egal cu 0, dar ma rog trebuie sa-ti raspund la intrebare, a-si alege Samsung corby 2

| master77 a răspuns (pentru Dede1):

Samsung e nr 1 pe piata smartphone, galaxy s2 e mai bun ca iphone 4s, si prin reclama de la s2 si-au batut joc si i-au facut de ras pe aia de la Apple, deci nu vorbi de ceva ce nu stii.

| anyka72 a răspuns:

Eu iti spun sa nu alegi corby 2 pentru ca asa am eu si nu este deloc bun daca tia cazut un pic pe jos s-a spart tot ecranul si nici nu tine bateria foarte mult!