| irina_3672 a întrebat:

De ce tot apar anonima cand dau raspunsuri la intrebari? straight face Primesc fundite la ele, si imi apar pe profil, dar daca vizualizez intrebarea si raspunsul apar anonima. straight face

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Este posibil sa fie o problema de la site. Dar la fel de posibil este si faptul ca acest lucru ar fi putut fi implemntat intentionat. Probabil ca au existat probleme cu useri care s-au luat de unele raspunsuri care erau desemnate castigatoare, si au comentat "pe marginea textului" chestii cum ca ["vaai, as fi dat un stupid dar culmea, raspunsul avea fundita, doamneeee"], faze din astea am patit si eu si nu mi-au cazut tocmai bine. Poate si din aceasta cauza s-a decis ascunderea identitatii celor care au primit fundite.
Este doar parerea mea, acesta a fost primul lucru la care m-am gandit cand am vazut ca apar anonim la raspunsurile castigatoare. Motivele insa pot fi cu totul si cu totul altele, sincer chiar nu stiu.

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Toti patim la fel. Nu stiu care este motivul.

| TzaCaNeL a răspuns:

Posibil sa fie un bug. Am vazut si eu ca daca primesc fundita apar anonim.

| User a răspuns:

Nu stiu:-? Spune-i Ralucai chestia asta. ( http://www.tpu.ro/contact )

| waXonwaXoff a răspuns:

Asa e si la mine, azi am observat si eu, e doar o problema tehnica pe TPU dar o sa se rezolve in curand oh go on. Stai linistita!

| waXonwaXoff a răspuns:

Stii ce am mai observat?
ca daca pui cursorul pe fundita iti afiseaza doar raspunsul, nu si intrebare la care ai raspuns!

| NimeniCuActe a răspuns:

Apari anonima pentru ca nu esti logata pe site... nu din alte motive happy cand intri pe site introdu adresa de mail si parola si asa te loghezi happy

| ing. a răspuns:

Buna Irina.Patesc exact acelasi lucru.Am anonime la toate raspunsurile castigatoare.Nu stiu de ce :-? O fi vreo problema tehnica probabil.
Intra aici : http://www.TPU.ro/contact pentru a ii spune si Ralucai.si eu i-am zis dar nimic :-?

| ecristinamc a răspuns:

Este o greseala generala.Asa apare la toti.
Nu fii trista.

Se va rezolvawinking

| ριтʏcнα a răspuns:

Probabil ai mai dat raspunsuri inainte sa ai cont.si de aceea iti apare.

| DanYAKA a răspuns:

Sad

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonimi aceia sunt un fel de sefi pe acest site big grin

da si tu fundita ca nu te doare manabig grin te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se întâmplă, adică am observat zilele astea ca apar ca anonim la răspunsurile la care primesc fundita. Vroiam sa postez o intrebare dar mi-ai luat-o tu înaintetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati aici http://www.joci.in/membrii.php?id=13443 si inregistrativa

| irina_3672 explică:

Vai vai, ce de raspunsuri blushing
dau fundita doar la unul, si va dau voturi bune la ceilalti. Multumesc la toti! big hug