| GalinaBlanca a întrebat:

Cum pun o intrebare anonima pe tpu.Si daca pun p intrebare anonima, apare la "intrebarile mele"? Adica intra cineva la mine pe profil sa vada ce intrebari am postat se vede si intrebarea anonima?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poți să postezi o întrebare și s-o anonimizezi (s-o ștergi din contul tău) după ce a primit cel puțin un răspuns. În acest fel va apărea pe site ca anonimă și va dispărea de pe profilul tău.
Succes.

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Înainte se putea posta anonim, acum nu se mai poate fără cont, doar dacă postezi întrebarea, aștepți să îți vină un răspuns (dacă nu îți vine nici măcar un răspuns și o ștergi, ea va fi eliminată complet de pe site) intri la "Întrebările mele" apeși pe "Șterge", scris cu roșu și aștepți confirmarea pe e-mail.
Ea nu va mai apărea la întrebările tale.

| Iubibilăă a răspuns:

Pai... o stergi apoi va fi anonima. este singura modalitate.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti pune o intrebare si apoi o stergi.Va aparea anonima si nu va mai fi pe contul tau.
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente