| ghitza a întrebat:

De ce tot ce downloadez de pe internet imi apare ca trebuie deschis cu paint, si cand dau sa deschid acel fisier imi da eroare?

3 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Daca nu merge cu dublu click, fac click dreapta si alege de acolo open with, daca descarci cu firefox vezi in options / aplications ce anume e setat sa se deschida cu paint, etc

| ghitza explică:

Nimic nu e setat cu paint, dar tot cu paint imi da sa il deschid

| BabyRosse a răspuns:

Da click 2 si dupa da la open with si alege prin ce vrei sa vezi