| Joint_4006 a întrebat:

De ce unele jocuri imi merg greu? de ex gta 3 imi merge in reluare, iar vice city si san andreas fara probleme. configuratia mea e AMD Atlhon 64 Processor, 3200+, 2.01ghz,960mb RAM, NVIDIA GeForce 6100 nForce 405, 256mb.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gta 3 fiin un joc mai vechi ar trebuia sa imi mearga mai bine de unde l-ai descarcat nu a fost bine uploadat si de aceea iti da probleme

| TheSkyNow a răspuns:

Ai o configuratie mult prea veche pentru jocuri gen intensive precum GTA4, cu setariile minimale, s-ar putea sa mearga mai bine. Placa video ce o ai nu a fost conceputa pentru grafica din 2005 in sus.
Daca ai PCI express, cumpara un macar geforce 9500 (is ieftine de tot). succes.

| MrWicked a răspuns:

Fa update la placa video, mie de la asta imi facea figuri