| Popescu_Maria_1994_hOG9 a întrebat:

De ceva timp am probleme cu facebook-ul. Ordinea prietenilor de la chat este gresita. Primele sunt persoane cu care am vorbit putin sau niciodata, in timp cei cu care am vorbit in ultimul timp nu apar deloc(doar daca ii caut individul). Am si raportat la facebook dar deeaba..de vreo 3 saptamani e asa. Inddiferent daca schimb sistemul de operare, calculatorul su browser-ul e aceeasi problema...Stie cineva vreo solutie?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistit, chat ul de la facebook, ala din browser nu a avut niciodata o ordine de aratat prietenii, ba mai mult cei de la facebook nu au facut niciodata public algoritmul dupa care ii aranjeaza

| T0T a răspuns:

Probabil că acele persoane ți-au urmărit profilul foarte intens.

| FlorinCiokan a răspuns:

Chiar daca ii cauti individual nu iti apar? Inseamna ca te-au blocat. Si mie mii aratau in ordine alfabetica nu in cea in care am vorbit cu ei dar dupa singur si-a revenit. Incearca sa dai logout-uri la mine si-a revenit singur dupa 1-2 zile.

| Popescu_Maria_1994_hOG9 explică (pentru FlorinCiokan):

Inca nu si a revenit. Nu m-au blocat. Vorbesc zilnic cu ei dar totusi nu apar in dreapta. Doar daca dau pe iconita de mesaje, acolo sunt in ordiea corecta, adica dupa conversatiile recente. La chat totusi apar printre primele, persoane cu care nu am vorbit niciodata. E foarte enervant.

| FlorinCiokan a răspuns (pentru Popescu_Maria_1994_hOG9):

Nu prea ai ce face. E de la cei care se ocupa cu Facebook-ul. Dar de cele mai multe ori se remediaza singur.