| Lorena12345 a întrebat:

De ceva timp incerc sa-mi fac un alt cont de facebook, si evident si o adresa de email noua.Problema este ca nu imi vine nici un email de confirmare de ce? Ce trebuie sa fac? Dau funda

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe adresa aia noua care ti-ai facut-o poti primii emailuri? Roaga pe cineva sa-ti trimita un email sa vezi daca il primesti.

| Imstrong a răspuns:

Trebuie să aştepţi, sau dacă nu, cheama pe cineva care ştie.
Trebuie sa ai o singura adresa de e-mail.)Cea de la Yahoo.Id-ul tau+@yahoo.com,toate conturile cu adresa asta ti le faci, eu asa am facut.
Si apoi astepti o zi sau cateva ore depinde cand vine(La mine dupa o zi a venit). Si gata! Sper sa reusesti. fundita?