| M3lania a întrebat:

De curand mi-am cumparat Samsung S4 mini si am observat ca in lista mea de contacte au aparut si id-urile celor care ii am pe mess. Cum pot face sa imi apara doar contactele? straight face

Răspuns Câştigător
| kagom3 a răspuns:

Trebuie sa dezactiveti sincronizarea contactelor...de la setari->conturi->sincornizare sau cam asa ceva sau poti incerca in meniul contacte->setari si dezactivetzi de acolo sincronizarea, am patit-o si eu, doar ca eu am galaxy Y incearca happy

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Intodeauna te deloghezi de la yahoo sau ce mai folosesti pe acolo si in mod obligatoriu nu mai apere si notificarile!
Sau intrerupe si tu wifi ca oricum mananca bateria! succes Melania.
Funda?