| timisu a întrebat:

De curand mi-am formatat hdd si mi-am copiat datele pe un dvd-rw.Problema e ca acum intru pe dvd imi apar toate datele dar cand sa le deschid nu merge orice ar fi.(muzica, poze, programe...etc). Am incercat si pe alt calc dar la fel.As putea sa imi recapat datele de pe hdd partitia c chiar daca dupa formatare am instalat alt windows?(am avut vista home basic si am instalat windows 7 ultimate)

2 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

Vezi cat ocupa melodiile sau pozele poate ai facut doar un shorcut si alea nu au cum merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu, deoarece ai scris peste ele, ar fi fost posibil doar daca nu scriai nimic pe acea zona de disc.