| Masca100 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent! Tocmai ce mi-am formatat windows-ul si odata cu el si partitia, partitie pe care se afla munca mea și pe care am nevoi s-o recuperez.Trebuie sa precizez si faptul ca fisierele Windows-ului s-au copiat peste partitia peste care aveam eu toate datele. As avea nevoi de un program prin care sa-mi recuperez datele inainte de formatare. Am incercat cu tot felul de programe dar nu merg... Va rog un ajutor rapid...
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din pacate o data ce ai scris alte date nu mai ai cum sa recuperezi cele vechi.
Mai poti recupera ceva ce nu a fost rescris din intamplare.
Incearca cu asta: http://videotutorial.ro/......ial-video/

| Jipa95 a răspuns:

Foarte greu sa mai recuperezi datele de pe un hdd/stick odata ce a fost formatate. Incearca sa le recuperezi cu Recurva, dar sunt sanse foarte mici!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Recuva ma, nu recurva.rolling on the floor

| Jipa95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Greseala mea oops big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Zapacitule.Unele persoane, pentru a memora mai bine cuvintele, le aseamana intre ele.laughing