| Ecaterina96 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am facut update la android si mi-am pus jelly bean pe tableta. Merge bine, repede, nu are probleme....cu exceptia faptului ca nu merge rotirea ecranului. Da, am activat rotirea automata, dar cred ca vine de la sensorul gyroscope problema. Restart, am dat de atatea ori incat am reusit sa rotesc ecranul la 180°. Chiar nu merge, voi ce sugerati. Dau funda! Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| McBoy a răspuns:

Ia un android ne modificat ca sa-ti mearga

| Knowledge a răspuns:

Nu toate device-urile sunt perfect compatibile cu jelly bean. Poate mai bine ramai pe ice cream sandwich.