| alabala a întrebat:

De fiecare data cand incerc sa instalez ceva, de pilda acum incercam sa instalez un joc, imi cere sa ma loghez pe contul de Administrator si sa introduc o parola! Eu habar nu am de vreo parola pusa la calculator, avand in vedere ca eu mi-am reinstalat windowsu...cum sa fac sa dezactivez acest "administrator", sau contul meu sa devina administrator?

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Nu este adevarat, nu si-a pus nimeni nici o parola.La XP este ceva normal, pentru ca tu nu-l rulezi cu credentiale de admin cum poti face ca la Win7.Esti logat ca si guest! Sau pe un alt ID.Schimba windowsul ca este prost crack-uit! Succes!

Răspuns utilizator avertizat