| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data cand ma loghez pe FB, imi apare chestia asta : https://postimg.org/image/n101md835/
Este enervant deoarece trebuie de fiecare data sa dau refresh la pagina, deoarece dispare si bara de profil daca sau scroll down.
Idei cum o pot rezolva? happy

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai un X acolo...asta e intrebare de om serios?

| SasNetRomania a răspuns:

Te-ai gandit putin ca poate e un semn "divin" ca trebuie sa te lasi de facebou? serios acum...va strica copilaria si comunicarea reala cu prietenii adevarati(daca aveti asa ceva).

Ai incercat o resintalare de browser?
Ce browser folosesti? asa face pe toate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa este peste tot.Si la mine.Si curand treptat treptat va aparea la toti. Nu trebuie decat sa inchizi de la X.