| All4QuestionS a întrebat:

De fiecare dată când sunt pe muzica pe Youtube, sau ascult muzica din telefon, sau radio, mi se apasă pauză la fiecare 5-10 sec si este foarte enervant, si nu înţeleg de ce, si cand scriu un mesaj, la fel, imi iese din tastatură o dată la cateva secunde. Pe Youtube mi se pune pauză la orice video. Am P9 Lite 2016, am facut update la Android 7.0 si i am dat reset la acel moment. Ma scoate din sărite, ştiţi care ar putea fi problema? Eventual si o soluţie? Dau fundă, urgent că îl sparg.

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Iti face asta cand ai castile conectate? Daca da atunci castile sunt de vina. Alt motiv ar fi ca-i Allview si astea sunt ca o loterie, poti nimeri unul bun sau poti nimeri unul care face figuri si garantia lor este destul de mizerabila dar merita incercat.

| All4QuestionS explică (pentru RB26DETT):

Am Huawei P9 lite 2016, si nu de la căşti, face mereu la fel cu sau fără căşti