| StefaniaGeorgiana4 a întrebat:

Am un Huawei p9 Lite 2016 si de cand l-am resetat adica cam de vreo luna am o problema cu el. Cand ascult muzica in orice aplicatie, sau cand sunt pe yt pur si simplu se pune pauza fara ca eu sa fac nimic. Ce as putea sa fac, este destul de enervant?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă să instalezi un alt player de pe Magazin Play și să-l folosești pe ăla.

| sierra1 a răspuns:

Ce să zic, cui cu cui se scoate. Mai înceară un reset, poate-poate...

| tamulici a răspuns:

Ai incercat să reinstalezi aplicatia?

| StefaniaGeorgiana4 explică (pentru tamulici):

Ma gandesc ca nu are nicio legatura daca asa imi face cu toate aplicatile gen Youtube, soundcloud, chiar si aplicatia de muzica din telefon