| Trollerul a întrebat:

De la ce ora se merge luni la scoala? Si vreau sa stiu daca la aceeasi ora este in totate judetele.

7 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

La scoala la mine se merge optional, adica cine vrea, la ora 9 dimineata, iar dupa obligatoriu la ora 12 ca sa luam manualele si chestii de genul.

| Trollerul explică (pentru Innovation):

Asa este si la liceu? Am uitat sa specific ca sunt la liceu >_>...

| puscahoreangaion a răspuns:

Intre pe edu.ro si vezi

| VladArtilerieGrea a răspuns:

Se merge la ora de anul trecut. Funda? happy

| justroro a răspuns:

Asta difera de la scoala la scoala.N-are legatura cu judetele.Intereseaza-te de la colegi sau de pe site-ul liceului(daca exista).

| SummerT a răspuns:

Glumesti? Fiecare liceu are program diferit. wtf?

| andreiutunicul1 a răspuns:

Depinde in ce clasa esti, ca daca mai esti intre clasele I-VIII pe la 8 trebuie sa fii acolo, daca la liceu cand vrei tu, poti nici sa nu te duci luni sau cel putin o jumatate de ora pe la vreo 11...