| HaLoGeNNN a întrebat:

De la o raportare pe facebook mi se poate sterge contul? :/

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Daca ai facut ceva irelevant sau ceva care nu respecta regulamentul facebook poti sa ramai fara cont.
Dar daca te-a raportat o persoana si nu are dreptate ( te-a raportat doar ca sa te sperie ) nu o sa patesti nimic, ii trebuie dovezi si cel putin inca o persoana, martor.

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Daca este indreptatita.

| LTAA a răspuns:

Depinde, de gravitatea faptei.

| miTzuliK93 a răspuns:

Depinde de gravitatea faptei pe care ai facut-o. Daca spamezi excesiv, atunci un mare "da".

| lBroken69 a răspuns:

Depinde,de ce ai facut, ai postat lucruri obscene sau altceva, daca nu stai calm. Daca ai facut spam excesiv exista acest risc.