| kittyBast a întrebat:

De la o vreme am probleme cu ecranul calculatorului... mi se face roz, are o culoare deranjanta si am incercat sa umblu la culori dar problema nu este de acolo. ce sa fac?

5 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

Nu trebuie sa il duci nicaieri, strange bine mufa care intra in PC si care intra in monitor.

| SouLIce a răspuns:

Incearca monitorul pe un alt pc. daca monitorul functioneaza bine inseamna ca este de la placa video, ca sa fii sigur si de asta incearca si placa video pe un alt pc

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Il poti duce la reparat.Tu nu prea ii poti face nimic.Cred ca e vorba de neoanele monitotului.Ori unu dintre ele a cedat ori e pe cale sa cedeze.

| shannygelu a răspuns:

Misca de cablu care vine in unitate de la monitor

| GennJayJay10 a răspuns:

Schimba-l! Parerea mea.